Sünnet

SÜNNET ORGANİZASYONLARI

Bursa Nilüferin merkezinde 150 kişilik salonumuzda en özel gününüzü sizin için organize ediyoruz.

SÜNNET Düğününüzü planlamaya hazırlanıyorsanız, sizi anlayacak ve kusursuz bir gün tasarlayacak bir ekibe ihtiyacınız var. Central Davet Bursa’da uzman kadrosu ve şık salonluyla tam da aradığınız adres! Neden mi? Hemen anlatalım:
Öncelikle, belirtmek isteriz ki hazırlıklarınızı yaparken hayallerinizi gerçekleştirmeye ve rüya gibi bir düğün organize etmeye odaklanıyoruz. Size en uygun konsepti belirliyor, tüm ekibimizle iş birliği yaparak dekorasyondan müziğe ve davet menülerine kadar her şeyin mükemmel olmasını hedefliyoruz. Bu yüzden görüşmeler düzenleyerek karşılıklı sohbet etmeyi ve hayallerinizi dinlemeyi tercih ediyoruz. Alışılmışın dışına çıkıyor, her gün daha çok fikir geliştirerek ilerlemeyi sürdürüyoruz.

SÜN
NET

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi değerli dostlarınızın da katılımıyla kutlayacağınız SÜNNET organizasyonunuzu CENTRAL DAVET Düğün Salonu’nda yaşamak istiyorsanız,

Rezervasyon formumuzla yada whatsapp dan bizimle irtibata geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir akşamda mutluluğunuzu paylaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sizinde mutlu günlerinize eşlik edelim...
Görüşme Başlat
WhatsApp Destek
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz.