Şirket Yemeği

ŞİRKET YEMEĞİ

Bursa Nilüferin merkezinde 150 kişilik salonumuzda en özel gününüzü sizin için organize ediyoruz.

ŞİRKET YEMEĞİ Organizasyonu planlamaya hazırlanıyorsanız, sizi anlayacak ve kusursuz bir gün tasarlayacak bir ekibe ihtiyacınız var. Central Davet Bursa’da uzman kadrosu ve şık salonluyla tam da aradığınız adres! Neden mi? Hemen anlatalım:
Eğer şirket için yemekli organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız, yapacağınız en iyi şey önceden plan yapmak ve bu tip toplantılar için profesyonel yemek ve restoran hizmetleri sağlayan bir firmayla görüşmek olacaktır. Çoğu restoran firması belirli sayıdaki konuklar için hazır bulundurduğu menüleri bulunmaktadır, ancak yine de sizinle şirket yemek menüsünün tam olarak başarılı olması için birtakım çalışmalar yapmaları gerekebilir. Yemeklerin çeşidi ve ihtiyacınız olan yardımın miktarı, şirket yemeğine katılacak kişilerin sayıları ve yemek için istenen yiyeceklerin kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği için mi gerekli olduğuna bağlı olarak değişecektir.

ŞİR
KET
YE
ME
Ğİ

ŞİRKET YEMEĞİ organizasyonunuzu CENTRAL DAVET Düğün Salonu’nda yaşamak istiyorsanız,

Rezervasyon formumuzla yada whatsapp dan bizimle irtibata geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir akşamda mutluluğunuzu paylaşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sizinde mutlu günlerinize eşlik edelim...
Görüşme Başlat
WhatsApp Destek
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz.